کتابی که می خوندم بالاخره تموم شد.فقط می تونم بگم عالی بود.تمام ابهاماتی که در طول کتاب برام پیش اومده بود در پایان کتاب از بین رفت.نویسنده ی این کتاب واقعا قدرت تخیل عالی داره.در طول کتاب جزئیات بااهمیتی وجود داشت که اهمیتشون آخر کتاب مشخص می شه.بیچاره شخصیت اصلی دوم کتاب.دلم براش سوخت.اولش معلوم نبود که چه آدم فوق العاده ایه.شخصیت فوق العاده ای داشت. :) این کتاب ارزش وقت گذاشتن رو داشت. :) کاش دو کتاب دیگه ی این نویسنده رو هم پیدا کنم.یعنی پیدا می شن؟ :)

راستی از امروز وارد ماه مبارک رمضان شدیم.ماه قشنگ رمضان.همیشه این ماه قشنگ و عزیز رو دوست داشتم و دارم و خواهم داشت.امروز اولین روزه ماه رمضان رو می گیریم.چه لحظات قشنگ و رویایی و عزیزی. :) ماه رمضان رو به همه شما دوستان عزیز تبریک می گم.التماس دعا. :)

داریم به تابستون نزدیک می شیم.کولر خونه مون رو از الان روشن کردیم.هوا گرم شده.عاشق صدایی هستم که کولر ایجاد می کنه.همین طور عاشق خنکای هوا ام. :)

صدای کولر و خنکای هوایی که ایجاد می کنه آرامش بخشه.شادی بخشه.سرشار از زندگیه.این هوا جون می ده برای نوشتن یک داستان.تا حالا هروقت داستان بلندی نوشتم نصفه رهاش کردم.تنها داستان هایی که تا آخر نوشتم داستان های کوتاهم هستن.امیدوارم من هم بالاخره یک روزی یک داستان به درد بخور بنویسم. :) به امید اون روز. :)

حال دل و روزگارتون خوب. :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها